Zamknij

Zaginął 40-letni mąż i ojciec. Policja apeluje: istnieje zagrożenie życia

29.11.2019 20:56
Zaginął 40-letni mąż i ojciec. Policja apeluje: istnieje zagrożenie życia
fot. Zaginieni przed laty-Facebook

Trwają poszukiwania 40-letniego Witold Lityńskiego z Lubicza Górnego. Mężczyzna w środę 27 listopada około godziny 15.00 wyjechał z pracy z Bydgoszczy do domu, do którego. Był umówiony z żoną, jego telefon pozostaje wyłączony. Policja oraz rodzina apelują o pomoc w akcji poszukiwawczej. W przypadku mężczyzny istnieje ryzysko zagrożenia życia. 40-latek miał wysłać żonie przejmującą wiadomość przed zaginięciem.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

40-letni Witold Lityński, opuszczając w środę o godzinie 15.00 miejsce pracy, poruszał się srebrną Kią Ceed Kombi o numerze rejestracyjnym WW5122X. Poszukują go funkcjonariusze policji oraz Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza OSP Gościeradz, a przede wszystkim rodzina. Mężczyzna jest żonaty i ma dwójkę dzieci: 14-letnią córkę i 8-letniego syna.

Zobacz także

"Ktokolwiek wie coś o losie zaginionego prosimy o kontakt z policją pod numerem telefonu 997 lub 112, bądź w wiadomości prywatnej Zaginęła/Zaginął Cała Polska lub na skrzynkę mailową e-mail zaginelazaginal@wp.pl" – apelują ratownicy.

Rysopis zaginionego

Witold Lityński ma 185 centymetrów wzrostu i waży około 100 kilogramów. Mężczyzna ma niebieskie oczy, krótkie, czarne włosy oraz liczne pieprzyki na obydwu policzkach. Cechą szczególną 40-latka są okulary korekcyjne czarnych oprawkach, z charakterystycznymi prostymi zausznikami. Mężczyzna ma także duże uszy i mały, zadarty nos.

Zobacz także

Poniżej publikujemy zdjęcie zaginionego.

witoldlitynski

fot. Zaginieni przed laty-Facebook

Witold Lityński miał zaraz po pracy spotkać się z żoną. Na umówionym spotkaniu się jednak nie pojawił. Zanim wyłączył telefon, miał wysłać żonie niepokojącą wiadomość. - W drodze wysłał mi przejmującego SMS-a, że ma problemy finansowe, stracił rodzinne oszczędności, potem wyłączył telefon, nie mamy z nim żadnego kontaktu - relacjonowała w rozmowie z Dziennikiem Toruńskim żona poszukiwanego mężczyzny.

"Wróć do nas. Dzieci i ja czekamy na ciebie"

"Każdy, kto w ostatnim czasie widział zaginionego Witolda Lityńskiego lub posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca jego pobytu, proszony jest o pilny kontakt z z policją pod numerem telefonu 997 lub 112" – apelują policjanci.

Zobacz także

- Witek bez względu na wszystko, wróć do nas. Dzieci i ja czekamy na ciebie – apelowała w rozmowie z Dziennikiem Toruńskim żona poszukiwanego.

RadioZET.pl/Dziennik Toruński/Super Express