Zamknij

Atak nożownika w Lublinie. Nie żyje 27-latek

Redakcja
25.02.2018 14:07
Atak nożownika w Lublinie. Nie żyje 27-latek
fot. policja.pl

Lubelscy policjanci poszukują mężczyzny, który wczoraj wieczorem ranił ostrym narzędziem dwóch innych młodych mężczyzn. 27-letni pokrzywdzony pomimo podjętej reanimacji zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. Drugi, 26-letni mieszkaniec Lublina trafił do szpitala. 

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

W sobotę około godziny 21.30 policjanci z KMP w Lublinie otrzymali zgłoszenie dotyczące dwóch rannych mężczyzn, którzy w rejonie ul. Narutowicza potrzebowali pomocy. Kiedy funkcjonariusze pojawili się na miejscu zdarzenia załoga karetki pogotowia prowadziła reanimację mężczyzny.

W wyniku odniesionych obrażeń 27-latka nie udało się jednak uratować. Drugi z młodych mężczyzn  - 26-letni mieszkaniec Lublina został przewieziony do jednego z lubelskich szpitali. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

- Przez kilka godzin na miejscu przestępstwa pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza. Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzili oględziny, zabezpieczali ślady, przesłuchiwali świadków - poinformowała Anna Kamola z lubelskiej policji.

Zobacz także

Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że sprawca ranił obu mężczyzn ostrym przedmiotem. Następnie uciekł w nieznanym kierunku. 

Policjanci poszukają sprawcy przestępstwa i ustalają okoliczności zdarzenia. Funkcjonariusze mają wytypowaną osobę, która może mieć związek z tą sprawą.

RadioZET.pl/KMP Lublin/DG