Zamknij

Kajakarze sprzątali rzekę. Dokonali przerażającego odkrycia

18.09.2022 17:29

Przerażającego odkrycia dokonali kajakarze skupieni w grupie "Posprzątajmy Lublin", którzy wybrali się w sobotę 17 września na kolejny spływ w celu posprzątania rzeki Bystrzycy. W poszukiwaniu odpadów natknęli się na zwłoki mężczyzny.

Kajakarze z Lublina sprzątali rzekę. Znaleźli w niej zwłoki
fot. EAST NEWS, zdj. ilustracyjne

Zwłoki w Bystrzycy, na jej odcinku w północnym Lublinie, ujawnili aktywiści sprzątający rzekę. Do makabrycznego odkrycia doszło 17 września.

Uczestnicy spływu ruszyli do sprzątania rzeki o poranku. Jak podał lokalny serwis Lublin112.pl, kajakarze wzięli sobie za cel oczyszczenie przyrody na odcinku rzeki, który znajduje się na obszarze Natura 2000.

Kajakarze wypłynęli, by posprzątać rzekę. Dokonali przerażającego odkrycia

"Jak nam przekazano, ciało mężczyzny odkryto w wodzie w rejonie ul. Pliszczyńskiej. O wszystkim zaalarmowana została policja. Na miejscu czynności przeprowadzono pod nadzorem prokuratora. Wiadomo już, że zwłoki znajdowały się w znacznym stopniu rozkładu" – podał portal Lublin112.pl.

Sprawą zajmują się kryminalni, istotna będzie sekcja zwłok przeprowadzona w Zakładzie Medycyny Sądowej. Służby identyfikują również tożsamość denata.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Lublin112.pl