Poszukiwany mąż zamordowanej 41-latki znaleziony w płonącym samochodzie [WIDEO]

Redakcja
26.02.2018 15:37
Poszukiwany mąż zamordowanej 41-latki znaleziony w płonącym samochodzie [WIDEO]
fot. Youtube

Strażacy zostali wezwani do płonącego samochodu w Kraśniku. Byli w szoku, gdy okazało się, że w bagażniku leży ukryty pod kołdrą poszukiwany mąż zamordowanej w Lublinie dzień wcześniej 41-latki.

W płonącym samochodzie zaparkowanym na parkingu przy ul. Lubelskiej w Kraśniku znaleziono poszukiwanego przez policję mężczyznę. Okazało się, że w tym momencie kończą się poszukiwania męża zamordowanej Lublinianki, ponieważ ten leżał schowany w samochodzie.

Koniec poszukiwań

W akcji wziął udział nawet śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. — Otrzymaliśmy informację, że na jednym z parkingów przy ul. Lubelskiej w Kraśniku pali się samochód, który jest w naszym zainteresowaniu. Widzieliśmy, że auto to jest przez nas poszukiwane. Wczoraj bowiem została już wytypowana osoba, która może mieć związek ze sprawą zabójstwa przy ul. Gęsiej w Lublinie. Znaliśmy markę i numer rejestracyjny pojazdu, którym mężczyzna się poruszał. Dane te były przekazane wszystkim patrolom w województwie, łącznie z wizerunkiem poszukiwanego mężczyzny — mówi Renata Laszczka-Rusek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie w rozmowie z lokalnym portalem Lublin112.pl.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku.

Podejrzany zatrzymany

Policjanci i strażacy wyciągnęli nieprzytomnego z samochodu i udzielili mu pierwszej pomocy. Mężczyzna jest głównym podejrzanym o zabicie swojej żony. — Od początku zakładaliśmy wątek związany z zazdrością. Na chwilę obecną zbieramy materiał dowodowy. Obecnie za wcześnie jest mówić o zarzutach dla 47-latka — dodaje policjantka. Śledztwo w toku. Gdy mężczyzna odzyska zdrowie, będzie przesłuchany przez policję i prawdopodobnie usłyszy zarzuty.

Nagranie z akcji strażaków:

Zobacz także

RadioZET.pl/Lublin112.pl/strz