Okradli narzeczonych przed weselem. Zginęło... prawie 170 butelek alkoholu

Redakcja
28.06.2018 09:59
Wódka
fot. Shutterstock

Nietypową kradzież zgłosili państwo młodzi z Lublina. Zniknęły bowiem aż 144 butelki wódki przeznaczone na ich wesele. Narzeczeni proszą o pomoc w odnalezieniu alkoholu i obiecują nietypową nagrodę.

O sprawie informuje „Dziennik Wschodni”, do którego redakcji napisał przyszły pan młody, załamany sytuacją. Do kradzieży miało dojść w garażu przy ul. Dziewanny w Lublinie. Tam właśnie przechowywano duże ilości alkoholu przeznaczone na zaplanowane na najbliższą sobotę (30 czerwca) huczne wesele.

– Alkohol był ukryty, więc ktoś musiał się postarać, aby go zlokalizować. Wszystko ważyło ok. 200 kg, więc raczej nikt tego nie wyniósł „pod pachą” – żalił się mężczyzna w rozmowie z „DW”. Dokładne straty to: 144 butelki wódki, 6 butelek whisky oraz 18 butelek wina.

Zobacz także

Poszkodowani za pośrednictwem gazety apelują o pomoc w odnalezieniu skradzionych zapasów napojów wyskokowych. „Informacje można przekazywać do Komisariatu Policji nr 7 w Lublinie (tel. 81 535-49-20) lub do naszej redakcji (alarm24@dziennikwschodni.pl). Wszystkie informacje przekażemy narzeczonym” – czytamy.

Państwo młodzi obiecują znalazcy ciekawą nagrodę – oprócz pieniędzy otrzyma on... połowę wymienionego wyżej alkoholu.

Chcesz otrzymywać najświeższe informacje? Śledź grupę Newsy Radia ZET na Facebooku!

RadioZET.pl/Dziennik Wschodni/MP