Zamknij

Lublin. Nie żyje młoda kobieta. "Ugodził ją nożem, doszło do masywnego krwotoku i zgonu"

23.09.2021 12:44
Zabójstwo 31-latki
fot. Lubelska policja

Nie żyje 31-latka, która brała udział w libacji alkoholowej w centrum Lublina. Kobieta została ugodzona nożem przez 29-letniego recydywistę. Mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa. 

Do zabójstwa doszło w poniedziałek (20 września) późnym wieczorem w jednym z budynków w centrum  Lublin a. Według wstępnych ustaleń policji kobieta została ugodzona nożem najprawdopodobniej podczas libacji alkoholowej. Na miejscu policjanci zatrzymali trzy osoby w wieku 21, 29 i 35 lat. Wszystkie były nietrzeźwe.

Poszkodowana 31-latka z poważnymi obrażeniami została przewieziona do szpitala. Mimo udzielonej pomocy, kobieta zmarła.

Lublin. 29-latek z zarzutem zabójstwa 31-latki

Prokuratura Okręgowa w Lublinie poinformowała o postawieniu zarzutów 29-letniemu Bartoszowi J. Mężczyzna jest podejrzewany o zabójstwo przy użyciu noża. Czynu dopuścił się w ramach recydywy. 

- Działając w zamiarze bezpośrednim pozbawienia życia pokrzywdzonej, ugodził ją nożem powodując dwie rany, w wyniku czego doszło do masywnego krwotoku i zgonu kobiety - powiedziała prok. Agnieszka Kępka. Jak dodała, mężczyzna był wcześniej karany za rozboje.

Bartosz J. nie przyznał się do zarzucanego mu czynu. Prokuratura skierowała do sądu wniosek o tymczasowe aresztowanie mężczyzny. Dodatkowo z odpowiedzialnością karną za zacieranie śladów musi liczyć się zatrzymana 21-latka. Kobieta trafiła pod dozór policji.

RadioZET.pl/PAP