Zamknij

Pijana 12-latka wyskoczyła przez okno z 8. piętra. Pokłóciła się z babcią

13.12.2021 22:09

Tragedia w Lublinie. 12-letnia dziewczynka wyskoczyła przez okno z 8. piętra. Wcześniej pokłóciła się z babcią o to, że była pod wpływem alkoholu.

karetka
fot. Damian Klamka/East News

Do dramatu doszło w sobotę przy ul. Kurantowej w Lublinie. 12-latka po powrocie do domu pokłóciła się z babcią. Seniorkę zdenerwował fakt, że dziecko było pod wpływem alkoholu.

Lublin. 12-latka wyskoczyła z okna. Była pijana

Jak przekazali policjanci, dziewczynka po awanturze zamknęła się w swoim pokoju i wyskoczyła przez okno. Lokal mieszkalny mieści się na 8. piętrze.

- Na ten moment wykluczamy w tej sprawie udział osób trzecich. Policja oraz prokuratura wyjaśnia przebieg oraz okoliczności tego zdarzenia – przekazał komisarz Kamil Gołębiowski, oficer prasowy komendy w Lublinie, cytowany przez portal lublin.naszemiasto.pl.

Jak podaje serwis lublin112.pl, dziecko upadło na trawnik przed blokiem. Na miejsce przyjechała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Ranna 12-latka z licznymi, poważnymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Jak informuje "Fakt", powołując się na rzecznika lubelskiej policji, od dziecka pobrana została krew, by ustalić zawartość alkoholu w jej organizmie. 

O sprawie poinformowany będzie sąd rodzinny. Policja planuje przesłuchać rodzinę nastolatki oraz jej znajomych. Śledczy sprawdzą również, gdzie i w jakich okolicznościach dziewczynka spożywała alkohol. 

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/lublin.naszemiasto.pl/lublin112.pl/Fakt.pl