Zamknij

Kim jest ten ''mistrz''? Ten apel policji przejdzie do historii [WIDEO]

Redakcja
01.10.2017 22:00
Kim jest ten ''mistrz''? Ten apel policji przejdzie do historii [WIDEO]
fot. Lubelska policja

Funkcjonariusze z lubelskiej policji poszukują ''mistrza'' wśród polskich wandali. Forma komunikatu i wideo wywołuje uśmiech na twarzy, ale policja liczy na schwytanie niecodziennego przestępcy. 

''To nagranie z monitoringu mówi w tym przypadku samo za siebie. Niewątpliwie mamy do czynienia z „mistrzem”. Mimo, że kopanie nie jest jego najmocniejszą stroną to jednak dzięki dużej determinacji udało mu się pokonać trzy oświetleniowe słupki. Sprawą nieustalonego dotąd wandala zajmują się policjanci z IV komisariatu w Lublinie. Wiemy, że teraz niełatwo będzie się przyznać do znajomości z tym „mężczyzną” niemniej jednak liczymy na Waszą pomoc. Na szczęście informację - jak zawsze w takich przypadkach - można przekazać anonimowo'' - czytamy w nieco prześmiewczym wpisie na stronie lubelskiej policji. 

Zobacz także

Jak informują śledczy, do „incydentu” doszło przy ul. Głębokiej w Lublinie. Widoczny na nagraniu mężczyzna kopie a niejednokrotnie usiłuje kopać w słupki oświetleniowe. Zaangażowanie w to co robi sprawia, że trzy z nich ulegają uszkodzeniu. Łączna suma strat w tym przypadku to 2 500 złotych.

''Jeżeli znacie tego mężczyznę podzielcie się swoją wiedzą z nami. My też bardzo chcielibyśmy go poznać. Informację - jak zawsze w takich przypadkach - można przekazać anonimowo. Wystarczy zadzwonić do oficera dyżurnego pod nr tel. (81) 535-48-00'' - apelują policjanci. 

RadioZET.pl/Lubelska Policja/DG