Zamknij

15-latka przeżyła horror w autobusie. ''Ocierał się, a potem onanizował''

11.12.2019 18:58
Zboczeniec
fot. Shutterstock

Policjanci z Lublina zatrzymali 58-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna ocierał się w autobusie o 15-latkę, a następnie onanizował się na Placu Litewskim. Zatrzymanie zboczeńca było możliwe dzięki szybkiej informacji o zdarzeniu przekazanej przez świadka. 

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Do zdarzenia doszło 10 grudnia w godzinach popołudniowych. Dyżurny KMP w Lublinie otrzymał informację o mężczyznie, który w autobusie komunikacji miejskiej ocierał się o ciało 15-latki. Mężczyzna wysiadł na tym samym przystanku co pokrzywdzona i udał się na Plac Litewski, gdzie za pomnikiem zaczął się onanizować. To zauważył znajomy dziewczyny, który poinformował o wszystkim śledczych. 

Młody mężczyzna widząc, że sprawca zaczyna uciekać, wsiadł za nim do autobusu i pojechał na ulicę Lwowską. Tam doszło do zatrzymania 58-latka przez wywiadowców z lubelskiej komendy. Mieszkaniec Lublina trafił do policyjnego aresztu.

Zobacz także

Funkcjonariusze z Lublina przesłuchują kolejnych świadków. Gromadzony jest materiał dowodowy. Za przestępstwo tzw. innej czynności seksualnej grozi do 8 lat więzienia.  

RadioZET.pl