Zamknij

BMW zderzyło się ze skuterem. Nie żyje 42-letni kierowca

Redakcja
03.09.2018 10:05
Policja
fot. Policja.pl

Tragiczny wypadek przy ul. Krężnickiej w Lublinie. Kierujący BMW w trakcie wyprzedzania doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym skuterem 42-latkiem. Mężczyzna zmarł na miejscu zdarzenia.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Do wypadku doszło wczoraj po godzinie 19, przy ulicy Krężnickiej w Lublinie. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący samochodem BMW 30-letni mieszkaniec Lublina jechał w kierunku ulicy Janowskiej. Podczas wyprzedzania kilku pojazdów doszło do zderzenia BMW z jadącym z przeciwka skuterem. 

Niestety 42-letniego mężczyzny, kierującego Yamahą, nie udało się uratować. 42-latek zmarł na miejscu zdarzenia. Kierowca BMW był trzeźwy.

Zobacz także

Policjanci przestrzegają wszystkich kierowców przed zbytnim pośpiechem na drodze. Siadając za kierownicą samochodu, zadbajmy o to, by podróż stała się przyjemnością, a nie walką o przetrwanie. Nie należy wyruszać w drogę, gdy jest się zmęczonym lub niewyspanym. Taki stan osłabia refleks, zmniejsza zdolność koncentracji, a w skrajnych przypadkach może doprowadzić do zaśnięcia za kierownicą. Każdy kierowca, wsiadając do samochodu, powinien mieć poczucie, że odpowiada za ludzkie życie.

RadioZET.pl/DG