Zamknij

Zwłoki mężczyzny w lesie. Miał na głowie worek foliowy

29.07.2019 11:27
Policja
fot. Shutterstock

Zwłoki mężczyzny znaleziono w jednym z lasów na terenie Lublina. Denat miał na głowie foliowy worek, co wskazuje, że przyczyną jego śmierci mogło być samobójstwo. 

Odkrycia, o którym donosi portal lublin112.pl, dokonano w piątek tuż przed południem w lesie Dąbrowa nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie. Ciało, leżące w oddaleniu od głównej trasy, znalazła przechodząca tamtędy kobieta, która natychmiast zaalarmowała służby.

Zobacz także

Jak czytamy w serwisie, gdy śledczy dotarli na miejsce i przeprowadzili oględziny, okazało się, że denat miał na głowie worek foliowy (okręcony na szyi taśmą), jego ciało leżało na kocu, a wokoło można było znaleźć butelki po alkoholu. 

Chcesz otrzymywać więcej takich informacji? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku

Wedle wstępnych ustaleń śledczych przyczyną śmierci mężczyzny było samobójstwo, na co wskazywać miały m.in. ślady w terenie. Nie ujawniono również udziału osób trzecich w tym procederze. Dokładnych odpowiedzi na pytania dostarczy zaplanowana na najbliższe dni sekcja zwłok. 

Zobacz także

Zmarły to mieszkaniec Lublina, który od pewnego czasu był poszukiwany przez policję. Jak pisze lublin112.pl, miał on kilka dni przed śmiercią odwiedzić swoich najbliższych i pożegnać się z nimi. 

RadioZET.pl/lublin112.pl