Zamknij

Zwłoki studenta przed akademikiem w Lublinie. 22-latek wypadł z okna

26.10.2021 08:26
Pogotowie
fot. Damian Klamka/East News

Przed budynkiem jednego z akademików w Lublinie znaleziono zwłoki 22-letniego studenta. Sprawę bada już prokuratura. Wszystko wskazuje na to, że młody mężczyzna popełnił samobójstwo, skacząc z okna. 

Do tragedii w akademiku Politechniki Lubelskiej doszło blisko dwa tygodnie po śmierci 20-letniej studentki z Portugalii na balkonie akademika warszawskiej AWF. Śmierć młodej kobiety nastąpiła w wyniku nieszczęśliwego wypadku. 

Lublin. Zwłoki 22-letniego studenta przed akademikiem

Zwłoki 22-letniego studenta znaleziono przed budynkiem akademika przy ulicy Nadbystrzyckiej w Lublinie w niedzielę 24 października. Jak podaje lokalny portal spottedlublin.pl, po godzinie 7 policja otrzymała zgłoszenie o młodym mężczyźnie leżącym na daszku nad drzwiami wejściowymi do Domu Studenta. 

Na miejsce wysłano służby ratunkowe i patrol policji. Lekarz stwierdził zgon młodego mężczyzny. Okoliczności jego śmierci wyjaśni śledztwo prowadzone przez prokuraturę. Z nieoficjalnych informacji wynika, że 22-latek z Ukrainy wypadł z okna na trzecim piętrze. Najprawdopodobniej było to samobójstwo.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/spottedlublin.pl

C