Zamknij

Kolejny dzień poszukiwań nastolatków z Ledna. "Psy podjęły trop"

12.05.2021 17:49
Policja poszukuje 13-letniego Filipa i 15-letniego Marka
fot. screen Lubuska Policja

Kolejny dzień policjanci z województwa lubuskiego poszukują 13-letniego Filipa i 15-letniego Marka. Chłopcy wyszli z domu w miejscowości Ledno w poniedziałek 10 maja i ślad po nich zaginął. Jak przekazał reporter Radia ZET, policyjne psy podjęły trop.

13-letni Filip i 15-letni Marek zaginęli w poniedziałek 10 maja. Ostatni raz widziano ich po południu, jak wychodzili z jednego z domów w miejscowości Ledno.

Służby od wtorku prowadzą poszukiwania nastolatków. Jak informuje Miłosz Gocłowski z Radia ZET, sprawdzono ponad 1300 hektarów, ale wciąż nie ma śladu po zaginionych chłopcach.

Lubuskie: Policja wciąż szuka zaginionych nastolatków. Wyszli z domu w Lednie

Mundurowi przekazali wcześniej dane i rysopis poszukiwanych oraz opis ubioru w dniu zaginięcia. Według informacji służb policyjne psy podjęły trop przy wale powodziowym. Policjanci przeczesali koryto rzeki przy pomocy sonaru, a pod wodę schodzili płetwonurkowie.

Śladów na razie jednak nie ma. Policja podejrzewa, że chłopcy uciekli z domu i ukrywają się z dala od miejscowości Ledno, w której widziano ich po raz ostatni. "Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionych chłopcach, proszone są o kontakt z najbliższą jednostką policji pod numerem alarmowym 112 lub numerami: 47 795 64 11 i 47 795 24 11" – podaje Lubuska Policja w komunikacie.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/oprac. BCh