Zamknij

Pożar w domu jednorodzinnym. W środku strażacy znaleźli zwęglone zwłoki

23.02.2021 08:26
Pożar w domu jednorodzinnym
fot. Gerard/REPORTER (zdjęcie ilustracyjne)

W nocy w Gościkowie, w pow. świebodzińskim (woj. lubuskie) doszło do pożaru w dwurodzinnym domu. Po opanowaniu ognia, w jednym z mieszkań strażacy znaleźli zwęglone ciało – poinformował PAP oficer dyżurny lubuskiej Straży Pożarnej.

Pożar w domu jednorodzinnym. O szczegółach tragedii poinformował w rozmowie z Polską Agencją Prasową Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie (woj. lubuskie). 

To zwłoki mężczyzny. Postępowanie w sprawie tragedii nadzoruje prokuratura. Na razie nie jest znana przyczyna pożaru. Jej ustaleniem zajmie się biegły z zakresu pożarnictwa

Marcin Ruciński, KMP Świebodzin

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do służb w poniedziałek (22 lutego br.) około godziny 23.30. W akcji gaśniczej brało udział siedem zastępów zawodowej i ochotniczej straży pożarnej.

Chcesz otrzymywać więcej takich informacji? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku

Płomienie objęły dach parterowego budynku, a jedno ze znajdujących się w nim mieszkań spłonęło doszczętnie. To w nim strażacy znaleźli ciało. Teraz śledczy będą wyjaśniać przyczyny oraz okoliczności zdarzenia. 

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP