Zamknij

Trzy ciała w mieszkaniu. Policja bada tajemniczą śmierć

Redakcja
17.02.2018 18:24
Trzy ciała w mieszkaniu. Policja bada tajemniczą śmierć
fot. Flickr.com

Policja wyjaśnia okoliczności śmierci trzech mężczyzn we wsi Kwiatkowice (Lubuskie) niedaleko Gorzowa Wlkp. Czwarty został zabrany przez pogotowie do szpitala. Wszystkich znaleziono w jednym z domów w tej miejscowości.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego lubuskiej policji powiedział PAP, że na razie nie jest znana nawet przypuszczalna przyczyna zgonu tych osób.

— Na miejsce udali się policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej, kryminalni oraz eksperci z laboratorium lubuskiej komendy. Jest tam także prokurator. Trwa wyjaśnianie okoliczności śmierci tych mężczyzn — dodał Jaroszewicz.

Oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Gorzowie Wlkp., Bartłomiej Mądry, przekazał PAP, że Straż Pożarna informację o zdarzeniu otrzymała w sobotę po południu z Centrum Powiadamiania Ratunkowego.

Zobacz także

— Po dotarciu na miejsce strażacy nie stwierdzili pożaru, a mierniki składu powietrza nie wykryły niebezpiecznych gazów, takich jak np. tlenek węgla. Sprawa została przekazana policji — powiedział PAP Mądry.

Informację o tragedii podał w sobotę portal gorzowianin.com.

RadioZET.pl/PAP/DG