Zamknij

Zwłoki 41-latki w mieszkaniu. Doszło do morderstwa? „Nie była to spokojna para”

08.08.2019 10:33
Zwłoki w mieszkaniu w Drezdenku
fot. Damian Klamka/East News

Ciało 41-letniej kobiety znaleziono w jednym z mieszkań w lubuskim Drezdenku. Policja przyznaje, że taki fakt miał miejsce, nie potwierdza jednak pojawiających się spekulacji o rzekomym morderstwie. 

Odkrycia, o którym pisze „Gazeta Lubuska”, dokonano w poniedziałek w jednym z mieszkań w Drezdenku (woj. lubuskie). Policja potwierdziła ten fakt, a śledztwo w sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w pobliskich Strzelcach Krajeńskich. Śledczy nie potwierdzają jednak pogłosek o tym, że w lokalu mogło dojść do morderstwa. 

Zobacz także

W środę przeprowadzono sekcję zwłok, która wykazała, że przyczyną śmierci kobiety była ostra niewydolność krążeniowo-oddechowa, a na jej ciele obecnych było mnóstwo obrażeń. W sprawie zatrzymano już także jej 32-letniego partnera.

Chcesz otrzymywać więcej takich informacji? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku

Jak podaje „Gazeta Lubuska”, powołując się na relację rozmówców z otoczenia, między 41-latką a jej konkubentem często dochodziło do awantur. „Alkohol, bójki, raz ktoś wypadł z okna... Nie była to spokojna para” – przyznaje dziennikarzom jeden z mieszkańców. 

Zobacz także

RadioZET.pl/Gazeta Lubuska