Zamknij

"Nagły impuls". Łukasz K. przyznał się do gwałtu na 13-miesięcznej dziewczynce

24.09.2019 17:36
Łukasz K.
fot. PAP

Łukasz K. - pedofil ze Szczecinka, który zgwałcił 13-miesięczną dziewczynkę, może trafić do więzienia na 15 lat. Mężczyzna składając wyjaśnienia nie był w stanie powiedzieć, co skłoniło go do tak oburzającego czynu. 

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Polsat News ujawnił nowe informacje ws. Łukasza K. 32-latek usłyszał zarzut zgwałcenia ze szczególnym okrucieństwem 13-miesięcznej dziewczynki. Mężczyzna był żołnierzem zawodowym w 104. batalionie logistycznym w Wałczu. ''Cieszył się bardzo dobrą opinią wśród sąsiadów i znajomych'' - czytamy. 

Łukasz K. przyznał się do gwałtu na dziewczynce i złożył wyjaśnienia. Ich treść może szokować. 

Przekazał, że nie wie, co nim powodowało, co go do takiego działania popchnęło. Uczynił to pod wpływem nagłego impulsu

MÓWI POLSAT NEWS Ryszard Gąsiorowski z Prokuratury Okręgowej w Koszalinie

Przypomnijmy - pedofil ze Szczecinka trafił na trzy miesiące do aresztu w Czarnem, jednego z najcięższych więzień w Polsce. Jest osadzony w pojedynczej celi. W poniedziałek ''Super Express'' ujawnił, że współwięźniowie wydali wyrok na 32-latka.

Łukasz K. zgwałcił 13-miesięczną dziewczynkę

Szpital w Szczecinku, do którego 13-miesięczną dziewczynkę przywieźli jej rodzice, powiadomił prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa na dziecku. Według informacji przekazanych dziennikarzom w piątek przez dyrektora ds. medycznych szpitala Marka Ogrodzińskiego wynika, że w trakcie badania dziecka "lekarz stwierdził obecność rany krocza".

Wstępne rozpoznanie potwierdziły konsultacje z lekarzem ginekologiem i pediatrą. Lekarze mieli podejrzenie, iż uraz u dziecka powstał "w wyniku czynu nierządnego". Lekarze zdecydowali, że konieczne jest przetransportowanie dziecka do placówki o wyższej referencyjności, do Szczecina. Dziewczynka nadal jest hospitalizowana. 

Zobacz także

RadioZET.pl/Polsat News