Zamknij

Więźniowie skazali gwałciciela 13-miesięcznej dziewczynki. ''Sami go zabiją''

23.09.2019 16:45
Łukasz K.
fot. PAP

Łukasz K. brutalnie zgwałcił 13-miesięczną dziewczynkę. Mężczyzna trafił na trzy miesiące do aresztu w Czarnem, jednego z najcięższych więzień w Polsce. Jak podaje ''SE''', współwięźniowie wydali wyrok na pedofila ze Szczecinka. 

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku 

Łukasz K. usłyszał zarzut zgwałcenia ze szczególnym okrucieństwem 13-miesięcznej dziewczynki. Sąd zastosował wobec podejrzanego tymczasowy trzymiesięczny areszt.

Pedofil ze Szczecinka trafił do aresztu śledczego w Zakładzie Karnym w Czarnem - jednego z najcięższych więzień w Polsce. Łukasz K. został osadzony w pojedynczej celi. Jak podaje poniedziałkowy ''Super Express'', pozostali osadzeni dowiedzieli się, w której  celi przebywa 32-latek. 

Krzyczą ze swych cel by się powiesił, bo jak nie, to sami go zabiją. Zdarza się, że tak skanduje prawie całe więzienie. I w dzień i w nocy są te krzyki

INFORMATOR ''SUPER EXPRESSU''

W najbliższych dniach pedofil ze Szczecinka ma zostać przeniesiony do innego aresztu - czytamy w ''SE''.

Łukasz K. zgwałcił 13-miesięczną dziewczynkę

Szpital w Szczecinku, do którego 13-miesięczną dziewczynkę przywieźli jej rodzice, powiadomił prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa na dziecku. Według informacji przekazanych dziennikarzom w piątek przez dyrektora ds. medycznych szpitala Marka Ogrodzińskiego wynika, że w trakcie badania dziecka "lekarz stwierdził obecność rany krocza".

Wstępne rozpoznanie potwierdziły konsultacje z lekarzem ginekologiem i pediatrą. Lekarze mieli podejrzenie, iż uraz u dziecka powstał "w wyniku czynu nierządnego". Lekarze zdecydowali, że konieczne jest przetransportowanie dziecka do placówki o wyższej referencyjności, do Szczecina. Dziewczynka nadal jest hospitalizowana. 

Zobacz także

Zobacz także

RadioZET.pl/Super Express