Zamknij

Trzy osoby zginęły w wypadku. "Uderzył w przepusty i zatrzymał się na dachu"

05.09.2021 11:02
Wypadek
fot. Facebook/OSP Firlej

Trzy osoby zginęły, a jedna została ranna, po tym jak samochód osobowy dachował w pobliżu miejscowości Łukówiec pod Kockiem, na drodze krajowej nr 19 (woj. lubelskie). Droga została na kilka godzin zablokowana. 

Wypadek wydarzył się niedzielę ok. godz. 6 rano. Droga krajowa nr 19 w pobliżu miejscowości Łukówiec, między Lubartowem a Kockiem (woj. lubelskie), była zablokowana przez cztery godziny. Policja kierowała ruch na objazdy.

Wypadek w woj. lubelskim. Nie żyją trzy osoby

- Według wstępnych ustaleń samochód kia sportage na prostym odcinku drogi wypadł z jezdni, dachował, podczas dachowania uderzył w przepusty i zatrzymał się na dachu w obrębie drogi – powiedział w rozmowie z Polską Agencją Prasową mł. asp. Kamil Karbowniczek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Na miejscu śmierć ponieśli trzej mężczyźni: 51-letni kierowca auta, mieszkaniec powiatu parczewskiego oraz dwaj pasażerowie 38-latek i 40-latek, mieszkańcy powiatu radzyńskiego. Ranny został 35-letni pasażer z powiatu radzyńskiego

mł. asp. Karol Karbowniczek, KWP Lublin

Policjanci z udziałem prokuratora ustalają teraz dokładnie wszystkie okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku. Zdjęcia z miejsca zdarzenia opublikowała w mediach społecznościowych Ochotnicza Straż Pożarna w miejscowości Firlej:

RadioZET.pl/PAP/Facebook