Zamknij

Koszmarny wypadek na łuku drogi w Machnowie Starym. Nie żyje 17-latek

08.11.2021 20:56
Wypadek w Machnowie Starym
fot. Lubelska policja

17-letni pasażer samochodu zginął w tragicznym wypadku w Machnowie Starym w województwie lubelskim. Kierujący volkswagenem 19-latek stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do zderzenia z audi.

Do wypadku na drodze powiatowej w miejscowości Machnów Stary doszło w niedzielne popołudnie. Jak ustalili śledczy, samochodem marki Volkswagen kierował 19-letni mieszkaniec gminy Ulhówek. Na przednim fotelu pasażera siedział jego 17-letni kolega. 

Machnów Stary. 17-latek zginął w wypadku na łuku drogi

Dotychczasowe ustalenia policji wskazują, że kierujący volkswagenem, jadąc w kierunku Lubyczy Królewskiej, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, po czym uderzył prawym bokiem w jadące z naprzeciwka audi, którym kierowała 19-latka.

Niestety pomimo podjętej reanimacji, 17-letni pasażer passata zmarł na miejscu zdarzenia w wyniku poniesionych obrażeń. 22-letni pasażer audi oraz kierujący volkswagenem zostali przewiezieni do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora. 

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl

C