Zamknij

Nie żyje Maciej Aleksiuk. Ciało 20-letniego zaginionego wyłowiono z Odry

03.10.2020 12:20
MAciej Aleksiuk nie żyje
fot. screen Śladem Zaginionych

Nie żyje 20-letni Maciej Aleksiuk, który zaginął w nocy z piątku na sobotę. Ostatni raz był widziany w klubie X-Demon. Jego ciało wyłowili dziś z Odry płetwonurkowie.

Maciej Aleksiuk nie żyje. Poszukiwania 20-latka trwały kilkadziesiąt godzin. Mężczyzna, podchorąży Szkoły Głównej Służby Pożarniczej, był ostatni raz widziany w nocy z piątku na sobotę (25 na 26 września), we wrocławskim klubie X-Demon. O zaginięciu pisaliśmy na RadioZET.plgdy ujawniono nagranie z kamery w klubie.

Nie wiadomo, co stało się z nim później. Dzisiejsze doniesienia potwierdzają jednak tragiczny rozwój zdarzeń.

Maciej Aleksiuk nie żyje. Ciało zaginionego 20-latka znaleziono w Odrze 

Serwis Onet potwierdził informację u płetwonurka zaangażowanego w akcję. Ustalił, że zwłoki 20-latka znaleziono w Odrze na wysokości ul. Celtyckiej, jako pierwszy zobaczył je przechodzień.

Zobacz także

Policjanci przeczesywali fosę miejską i Odrę przy mostach Mieszczańskich. Przyczynę zgonu ustalą w najbliższym czasie biegli, po przeprowadzeniu sekcji zwłok.

- Ciało Ś.P. Macieja Aleksiuka zostało dziś odnalezione w miejscu, gdzie wodowaliśmy naszą Łódź i prowadziliśmy intensywne poszukiwania – przekazał na Facebooku b. detektyw Krzysztof Rutkowski, zaangażowany w poszukiwania Macieja.

RadioZET.pl/Onet/Krzysztof Rutkowski