Zamknij

BBC informuje o śledztwie ws. Magdaleny Żuk i możliwości handlu ludźmi

Redakcja
12.05.2017 08:19
BBC o Magdalenie Żuk
fot. Facebook

BBC informuje o śledztwie ws. śmierci Magdaleny Żuk w Egipcie. Zwraca uwagę na możliwy, ale niepotwierdzony, wątek handlu ludźmi. Wspomina też, że kobieta kilkukrotnie próbowała skoczyć z okna.

Brytyjscy dziennikarze poinformowali o toczącym się śledztwie ws. śmierci Polki. W materiale BBC podkreślono, że śledczy nie wykluczają możliwości, że Magdalena Żuk była ofiarą molestowania ze strony personelu hotelowego oraz, że pod uwagę brana jest kwestia handlu ludźmi i zmuszania do prostytucji.

Zobacz także

BBC zwraca uwagę, że na materiałach nagranych w szpitalu zauważyć można dziwne zachowanie kobiety. Przed śmiercią Żuk kilkukrotnie próbowała wyskoczyć z okna.

Zobacz także

Magdalena Żuk wybrała się na wycieczkę do Egiptu samotnie. Miała to być niespodzianka dla jej partnera, ale ten posiadał tylko paszport tymczasowy, który nie pozwalał mu opuścić kraju. Na miejscu dziewczyna miała zacząć się dziwnie zachowywać. Przewieziono ją do szpitala, ale tam badania nie zostały przeprowadzone. Kolejnego dnia miała wrócić wcześniej samolotem do Polski, jednak nie weszła na pokład.

RadioZET.pl/BBC/MAAL