Zamknij

Siostra Magdaleny Żuk do internautów: Markus nic nie zrobił. Kochał moją siostrę

Redakcja
05.05.2017 09:59
Siostra Magdaleny Żuk do internautów: Markus nic nie zrobił. Kochał moją siostrę
fot. Facebook

Swój apel do osób zaabsorbowanych sprawą śmierci Magdaleny ze Zgorzelca wystosowała rodzina zmarłej. Teraz oddzielne oświadczenie opublikowała jej siostra - Małgorzata. Opublikowała je na internetowej grupie "Sprawa śmierci Magdaleny Żuk".

Zobacz także

"Jeśli będziecie znać ważne informacje na temat mojej siostry, to proszę pisać do mnie. Dziękuję za kondolencje i wsparcie. Proszę, nie bawcie się w detektywów i nie zadawajcie mi po 30 pytań dziennie, bo wy od tego nie jesteście…" - napisała Małgorzata Żuk.

Zobacz także

"Zajmuje się tym policja i Rutkowski, Markus nic nie zrobił, bardzo kochał moją siostrę i nikt z mojej rodziny nie był szantażowany... Wasze teorie spiskowe są okropne... ile ludzi, tyle historii... Już nie mogę tego czytać... A co do rozmów z wami, bardzo jest mi milo, gdy dzwoni do mnie obca osoba i chce pomóc. Natomiast większość to hejterzy, niestety. Jeśli zauważycie hejt, proszę od razu to zgłosić. Ps. prawdopodobnie za parę dni ruszy zbiórka. Mam nadzieje, ze pomożecie, trzymajcie się, dziękuje, że jesteście" - czytamy.

Sprawę śmierci Magdy bada Prokuratura w Jeleniej Górze. Toczy się w kontekście zabójstwa. Wstępne założenie może jednak ulec zmianie. Oddzielne śledztwo prowadzi detektyw Krzysztof Rutkowski. W rozmowie z reporterem Radia ZET ujawnił, co przedstawia sporządzony w Egipcie raport medyczny. - Wynika z niego, że po wypadnięciu z okna na II piętrze w płucach dziewczyny zrobił się zator i 27-latka zmarła w wyniku uduszenia. Ponadto nastąpiła też niewydolność nerek - relacjonował Rutkowski.

RadioZET.pl/KM