Sprawa Magdaleny Żuk. Powstała fałszywa zbiórka pieniędzy na przewiezienie ciała dziewczyny

06.05.2017 11:10

Sprawa śmierci Magdaleny Żuk w Egipskim kurorcie wypoczynkowym wstrząsnęła całą Polską. W akcję wyjaśnienia wątpliwości związanych z okolicznościami śmierci Magdy zaangażował się Krzysztof Rutkowski. Niestety pojawiają się też osoby, które na tragedii chcą nieuczciwie zarobić pieniądze.

Sprawa Magdaleny Żuk. Powstała fałszywa zbiórka pieniędzy na przewiezienie ciała dziewczyny fot. Facebook

Śledztwo ws. śmierci 27-letniej Polki prowadzi Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze. Wstępnie przyjęto, że będzie ono prowadzone w kierunku zabójstwa. Rodzina 27-letniej Polki korzysta również z pomocy Krzysztofa Rutkowskiego. Szef agencji detektywistycznej na wczorajszej konferencji prasowej poinformował, że zapoznał się już z raportem medycznym, a w przyszłym tygodniu najprawdopodobniej uda się do Egiptu.

Swój apel do osób śledzących sprawę śmierci Magdaleny wystosowała rodzina zmarłej. Oddzielne oświadczenie opublikowała jej siostra Małgorzata, która stanęła w obronie chłopaka 27-letniej dziewczyny.

''Proszę, nie bawcie się w detektywów i nie zadawajcie mi po 30 pytań dziennie, bo wy od tego nie jesteście (...) Markus nic nie zrobił, bardzo kochał moją siostrę i nikt z mojej rodziny nie był szantażowany... Wasze teorie spiskowe są okropne..." - napisała Małgorzata Żuk.

W internecie pod nazwą "Magdalena Żuk killed in Egypt" powstała zbiórka pieniędzy. Rodzina ostrzega, że nie ma z nią nic wspólnego. – Zgłaszajcie to, to nie jest nasza zbiórka. My tego nie stworzyliśmy. Na razie nie tworzymy zbiórki – napisała siostra dziewczyny.

1

RadioZET.pl/DG

Oceń