Zamknij

Dziennikarze ujawniają nowe nagranie ws. śmierci Magdaleny Żuk. Widać na nim personel szpitala [WIDEO]

Redakcja
14.05.2017 13:29

Przebywający w Egipcie polscy dziennikarze docierają do coraz to nowych materiałów związanych z tajemniczą śmiercią Magdaleny Żuk. W internecie opublikowano nowy film, na którym widać pracowników egipskiego szpitala. Czy wnosi coś do sprawy?

Dziennikarze ujawniają nowe nagranie ws. śmierci Magdaleny Żuk. Widać na nim personel szpitala [WIDEO]
fot. screen/YouTube

Nagranie z monitoringu szpitala w Marsa Alam dotarł specjalny wysłannik TVP Info w Egipcie. Na ujęciach widać m.in. moment przywiezienia Magdaleny do placówki oraz zachowanie personelu medycznego.

Z informacji ujawnionych przez Rafała Stańczyka, dziennikarza TVP, kilkunastogodzinny materiał nagraniowy został przekazany do pracownikom egipskiej prokuratury.

Zobacz także

To nie pierwszy film opublikowany w wirtualnej przestrzeni w związku ze sprawą Magdaleny Żuk. Wcześniej pojawiło się nagranie rejestrujące rozmowę Polski z jej partnerem Markusem W. Kolejne nagranie pochodziło ze szpitala. Na nim widać, jak 27-latka zachowuje się nienaturalny sposób i szarpie się z personelem.

Magdalena Żuk na początku maja samotnie wybrała się na wycieczkę do Egiptu. Początkowo miała to być niespodzianka dla jej partnera, ale ten posiadał tylko paszport tymczasowy, który nie pozwalał mu upuścić kraju. Na miejscu dziewczyna miała zacząć się dziwnie zachowywać. Ze względu na pogarszający się stan zdrowia trafiła do szpitala. Kolejnego dnia miała wrócić wcześniej samolotem do Polski, jednak nie weszła na pokład. Miała zginąć po upadku z pierwszego lub drugiego piętra.

Operator wycieczki twierdzi, że mogła popełnić samobójstwo, jednak prokuratura sprawdza zdarzenie pod kątem zabójstwa. Pomagają jej w tym policjanci z Polski i Egiptu. Partner zmarłej kobiety miał z nią kontakt telefoniczny. Jak twierdzi, zaniepokoiło go jej zachowanie i zaplanował jej wcześniejszy powrót do kraju. W tym samym czasie do Egiptu przyjechał jej znajomy, aby zabrać ją do Polski. W szpitalu w dowiedział się, że kobieta nie żyje.

Zobacz hotel i szpital, w którym ostatnie dni spędziła Magdalena Żuk:

RadioZET.pl/TVP Info/DG