Zamknij

Rezydent z Egiptu znany wśród Polek. To on skrywa prawdę o śmierci Magdaleny Żuk?

Redakcja
06.05.2017 18:29
Rezydent z Egiptu znany wśród Polek. To on skrywa prawdę o śmierci Magdaleny Żuk?
fot. Facebook

Niemal natychmiast po pojawieniu się informacji o śmierci 25-letniej Magdy w Egipskim kurorcie, rodzina dziewczyny poprosiła o zaangażowanie się w sprawę Krzysztofa Rutkowskiego. Szef agencji detektywistycznej zwrócił się z prośbą do Polek, które miały kiedykolwiek kontakt z Mahmoudem K., by podzieliły się informacjami na jego temat. Odezwało się kilka kobiet.

Krzysztof Rutkowski w wielu medialnych wypowiedziach sugerował, że w całym nieszczęśliwym zdarzeniu najbardziej podejrzaną postacią jest osoba rezydenta Rainbow Tours. Ponadto podejrzewał, że Magdalena Żuk mogła nie być jedyną Polką, która znalazła się w złej sytuacji podczas pobytu w Hurghadzie.

Zobacz także

- Zwracam się z pilnym apelem do wszystkich Polek wypoczywających do tej pory w Hurghadzie i okolicach, które mogły stać się ofiarami użycia tego typu środków odurzających, o natychmiastowy kontakt z naszym biurem. Nasz telefon alarmowy +48 600 007 007 jest czynny całą dobę - zaapelował detektyw.

Po opublikowaniu prośby na portalu społecznościowym, w komentarzach pojawiło się wiele negatywnych wpisów na temat wycieczek do Egiptu, jak i wcześniej wspomnianego rezydenta Mahmouda K.

Zobacz także

''Ok 4 lat temu pojechalismy z mężem do Egiptu. Oczywiście ja jako blondynka szybko zorientowałam się ze wzbudzam zainteresowanie u " tubylców". Jednego wieczoru mąż źle się poczuł i po kolacji został w pokoju ja poszłam do baru gdzie znaliśmy się już ze wszystkimi barmanami. Zwłaszcza jeden był " naszym przyjacielem i przewodnikiem" po starym mieście. I własnie tego wieczoru po może drugim drinki nagle poczułam się bardzo źle tzn czułam że zaraz zemdleje. Ponieważ jestem silną osobą postanowiłam że pójdę do toalety żeby nie upaść przy barze. W toalecie doszłam troszkę do siebie. Jakoś zabrałam wtedy ze sobą tel i mąż chyba wiedziony przeczuciem zszedł do baru kiedy mnie nie znalazł zadzwonił gdzie jestem mowie mu ze nagle zrobiło mi się słabo i jestem w toalecie ale nie mam siły wyjść. Przyszedł po mnie a ja kazałam od razu się zaprowadzić do pokoju. Nie mam pewności czy to były środki odurzające ale mogę gdybać ze barmani mieli plan'' - napisała internautka.

''Ja znam tego typa. Byłam rok temu na wakacjach w mars alam z chłopakiem i jego rodziną. W popołudniowy czasie wyszłam sama do ośrodka, gdzie wyłącznie było wifi żeby połaczyć się z najbliższymi. Kiedy siedziałam przy stoliku podszedł do mnie mówiąc po polsku, udawał grzecznego i duzo mnie wypytywał skąd jestem i z kim jestem. Zapewne „mydlenie oczu”. Jednak zorientowałam się ze jest tak przesadnie miły wróciłam do pokoju rezygnując z dalszego czatowania z rodziną. Nie widziałam go już później. On znalazł mnie na fb, kiedy nie przyjęłam go do znajomych dostałam wiadomości od niego z moimi zdjęciami z tego dnia kiedy siedziałam z nim przy stoliku. Przerażona już w Polsce zablokowałam go po tych wiadomościach'' - dodała kolejna kobieta.

Śledztwo w sprawie śmierci Magdaleny Żuk pod kątem zabójstwa prowadzi Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze. Detektyw Rutkowski poinformował, że w przyszłym tygodniu wybiera się do Egiptu.

RadioZET.pl/DG