Zamknij

Kolejne nagranie ws. Magdaleny Żuk. Czy obciąża rezydenta wycieczki?

Redakcja
07.06.2017 16:19

Na społecznościowym profilu siostry zmarłej Magdaleny Żuk pojawiło się nowe nagranie z kamer monitoringu szpitala. Czy kolejne nagranie wskaże nowy trop w sprawie tajemniczej śmierci Polki? 

Kolejne nagranie ws. Magdaleny Żuk. Czy obciąża rezydenta wycieczki?
fot. Facebook

Zobacz także

Zdaniem siostry 27-letniej dziewczyny na filmiku widać, jak rezydent biura podróży Mahmoud K. odbiera dziewczynie torebkę i telefon. Scena ta może świadczyć o celowym uniemożliwianiu kontaktu Polki z najbliższymi. 

Wśród komentarzy pojawiających się pod nagraniem, wiele przypomina o ostatniej rozmowie Magdaleny Żuk ze swoim chłopakiem. Wtedy również nie korzystała ze swojej komórki. 

Zobacz także

''Oglądajcie z dźwiękiem, nawet zdaniem naszej telewizji to rezydent M. zabrał Magdzie Torebkę i telefon! Ludziska, proszę Was myślcie, czy ktoś widział cały ten film w polskiej telewizji??? Dla jasności, Magda na tym ujęciu nie chciała uciec, cały czas szła w kierunku rezydenta, żeby odzyskać swój telefon:( Pan EM, opiekun naszej turystki … chwilowo na urlopie decyzją biura turystycznego.  Proszę, udostępniajcie dalej, skoro nie z telewizji, to może z internetu ktoś się dowie co się tam naprawdę działo…'' – apeluje w przejmującym wpisie siostra zmarłej Polki.

Tajemnicza śmierć

Magdalena Żuk na początku maja samotnie wybrała się na wycieczkę do Egiptu. Początkowo miała to być niespodzianka dla jej partnera, ale ten posiadał tylko paszport tymczasowy, który nie pozwalał mu upuścić kraju. Na miejscu dziewczyna miała zacząć się dziwnie zachowywać. Ze względu na pogarszający się stan zdrowia trafiła do szpitala. Kolejnego dnia miała wrócić wcześniej samolotem do Polski, jednak nie weszła na pokład. Miała zginąć po upadku z pierwszego lub drugiego piętra.

W połowie maja ciało Polki zostało sprowadzone do Polski. Zakład Medycyny Sądowej w Warszawie poddał je tomografii komputerowej. Następnie przetransportowano je do Wrocławia, gdzie odbyła się sekcja zwłok. W trakcie obdukcji pobrano próbki do badań histopatologicznych, biologicznych i toksykologicznych.

Tu ostatnie dni spędziła Magdalena Żuk. Zobacz zdjęcia z hotelu i szpitala

RadioZET.pl/DG