Pogrzeb Magdaleny Żuk. Rodzina zdradza szczegóły

Redakcja
20.05.2017 14:21
Pogrzeb Magdaleny Żuk. Rodzina zdradza szczegóły
fot. Facebook

Rodzina zmarłej w Egipcie Magdaleny Żuk poinformowała o szczegółach pogrzebu dziewczyny. ''Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy wszystkich znajomych" - napisała na społecznościowym profilu jej siostra.

Msza Żałobna zostanie odprawiona 23 maja o 15 w Domu Pogrzebowym w Bogatyni. W tej samej miejscowości na Cmentarzu Komunalnym odbędzie się ceremonia pogrzebowa.

Przechwytywanie

W piątek we Wrocławiu odbyła się ponowna sekcja zwłok dziewczyny. Szczegółowe informacje o jej wynikach zostaną zaprezentowane po zbadaniu pobranych próbek badań histopatologicznych, biologicznych i toksykologicznych oraz po przekazaniu opinii biegłych.

Dzień przed sekcją w Zakładzie Medycyny Sądowej ciało poddano badaniu z użyciem tomografu komputerowego.

Zobacz także

Magdalena Żuk na początku maja samotnie wybrała się na wycieczkę do Egiptu. Początkowo miała to być niespodzianka dla jej partnera, ale ten posiadał tylko paszport tymczasowy, który nie pozwalał mu upuścić kraju. Na miejscu dziewczyna miała zacząć się dziwnie zachowywać. Ze względu na pogarszający się stan zdrowia trafiła do szpitala. Kolejnego dnia miała wrócić wcześniej samolotem do Polski, jednak nie weszła na pokład. Miała zginąć po upadku z pierwszego lub drugiego piętra.

Operator wycieczki twierdzi, że mogła popełnić samobójstwo, jednak prokuratura sprawdza zdarzenie pod kątem zabójstwa. Pomagają jej w tym policjanci z Polski i Egiptu. Partner zmarłej kobiety miał z nią kontakt telefoniczny. Jak twierdzi, zaniepokoiło go jej zachowanie i zaplanował jej wcześniejszy powrót do kraju. W tym samym czasie do Egiptu przyjechał jej znajomy, aby zabrać ją do Polski. W szpitalu w dowiedział się, że kobieta nie żyje.

RadioZET.pl/DG