Zamknij

Piękny gest internautów dla zmarłej Magdaleny Żuk [FOTO]

Redakcja
14.05.2017 10:51

Znicze i kwiaty pojawiły się przed Ambasadą Egiptu w Warszawie. Ma być to gest pamięci dla zmarłej Magdaleny Żuk.

Piękny gest internautów dla zmarłej Magdaleny Żuk [FOTO]
fot. Facebook/Radio ZET

Inicjatywa zrodziła się w internecie, bo na portalach społecznościowych działa kilkanaście grup dyskusyjnych, w których opisywane są różne teorie spiskowe na temat śmierci 27-latki.

Internauci chcieli pokazać, że także w świecie rzeczywistym zależy im na rozwiązaniu tej sprawy.

Zobacz także

Magdalena Żuk na początku maja samotnie wybrała się na wycieczkę do Egiptu. Początkowo miała to być niespodzianka dla jej partnera, ale ten posiadał tylko paszport tymczasowy, który nie pozwalał mu upuścić kraju. Na miejscu dziewczyna miała zacząć się dziwnie zachowywać. Ze względu na pogarszający się stan zdrowia trafiła do szpitala. Kolejnego dnia miała wrócić wcześniej samolotem do Polski, jednak nie weszła na pokład. Miała zginąć po upadku z pierwszego lub drugiego piętra.

Operator wycieczki twierdzi, że mogła popełnić samobójstwo, jednak prokuratura sprawdza zdarzenie pod kątem zabójstwa. Pomagają jej w tym policjanci z Polski i Egiptu. Partner zmarłej kobiety miał z nią kontakt telefoniczny. Jak twierdzi, zaniepokoiło go jej zachowanie i zaplanował jej wcześniejszy powrót do kraju. W tym samym czasie do Egiptu przyjechał jej znajomy, aby zabrać ją do Polski. W szpitalu w dowiedział się, że kobieta nie żyje.

Zobacz hotel i szpital, w którym ostatnie dni spędziła Magdalena Żuk:

RadioZET.pl/DG