Zamknij

14-letnia Maja z Warszawy zaginęła. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

08.06.2021 17:24
Maja Migdał z Warszawy zaginęła
fot. Policja

Zaginęła 14-letnia Maja Migdał z Warszawy. Nastolatka 8 czerwca 2021 roku ok. 7:00 wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania i nie nawiązała kontaktu z nikim z bliskich. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach i publikuje zdjęcie 14-latki.

Maja Migdał z Warszawy 8 czerwca 2021 roku ok. 7:00 wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania i nie nawiązała kontaktu z nikim z bliskich.

Dziewczynka ma 160 cm wzrostu, sylwetka średnia, oczy niebieskie, włosy długie proste, ciemny blond, nos normalny, uszy przylegające. W chwili zaginięcia ubrana była w krótkie czarne spodenki,czarną koszulkę prawdopodobnie z białym napisem, czarne obuwie sportowe, miała czarny plecak.

Maja Migdał zaginęła. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach 14-latki

ZNAKI SZCZEGÓLNE: blizna ok.12 cm po wypadku na lewym udzie, blisko pachwiny.

Jak podaje Onet.pl, 14-latka wzięła ze sobą telefon komórkowy, ale nie można się do niej dodzwonić. Aparat jest wyłączony. Rodzina Mai powiadomiła policję. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Jak ustalił nieoficjalnie Onet, najbliżsi Mai i mundurowi mają podstawy, by sądzić, że w tym przypadku nie chodzi o zwykłe wagary. Dziewczynka zostawiła bowiem niepokojącą wiadomość.

Policja prosi o pomoc wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu dziewczynki prezentowanej na zdjęciu.

maja migdał zaginęła
fot. Policja

Osoby, które mogą pomóc w jej odnalezieniu proszone są o kontakt z policjantami z komisariatu w Wesołej tel. (47) 723-24-21 lub z najbliższą jednostką Policji, a także pod bezpłatnymi numerami telefonów 112 i 997, ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: dyzurny.kp-wesola@ksp.policja.gov.pl.

RadioZET.pl/ Komenda Stołeczna Policji