Zamknij

Makabryczne odkrycie. W samochodzie znalezione rozkładające się zwłoki

03.07.2022 14:28

Makabrycznego odkrycia dokonano w sobotę 2 lipca około godziny 19:00. Na parkingu przy ulicy Traugutta w Koszalinie przechodzień zwrócił uwagę na unoszący się fetor z jednego z samochodów. Poinformował on policję, która odkryła rozkładające się zwłoki mężczyzny.

Zdjęcie ilustracyjne
fot. Bartlomiej Magierowski/East News

- Na tyłach jednego z samochodów, w sobotę, policjanci znaleźli zwłoki mężczyzny w stanie silnego rozkładu. Najprawdopodobniej jest to osoba bezdomna – przekazała Komenda Miejska Policji w Koszalinie.

Zwłoki znalezione w Koszalinie. "To najprawdopodobniej bezdomny"

Ciało mężczyzny zostało znalezione u zbiegu ulic. Traugutta i Zwycięstwa w Koszalinie. - Właściciel samochodu, w którym znaleziono ciało, zostawił pojazd kilka tygodni temu i do niego nie zaglądał. Mężczyzna, którego znaleziono, najprawdopodobniej w samochodzie zrobił koczowisko – przekazała rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie kom. Monika Kosiec.

Jak dodała "sprawę policji zgłosił przechodzień, który wyczuł fetor unoszący się w okolicy tego samochodu".  Na miejsce zdarzenia przybyli technicy i prokurator. Zwłoki mężczyzny zostały zabezpieczone do sekcji zwłok. Ustalana jest też tożsamość mężczyzny.

RadioZET.pl/PAP