Zamknij

Zdewastowany apartament w górach. Tak się bawi „warszawska młodzież” [FOTO]

Redakcja
22.01.2018 07:13
Apartamenty
fot. Facebook/Gerard Jarosław Wolski

Pan Gerard długo nie będzie dobrze wspominał tej wizyty gości z Warszawy. Jako właściciel apartamentu w polskich górach przekonał się, jak niewychowani potrafią być goście. I to młodzież z dużego miasta.

Właściciel kilku apartamentów w górach opublikował na swoim profilu na Facebooku status ze zdjęciami jednego z mieszkań w Kościelisku na Podhalu, które od lat wynajmuje przyjezdnym. Obraz, który widać na tych zdjęciach, jest co najmniej bulwersujący. Sterta brudnych naczyń, śmieci we wszystkich pomieszczeniach, niepościelone łóżka, brudne podłogi, częściowo uszkodzone wyposażenie — w takim stanie zostawiło mieszkanie czworo młodych ludzi z Warszawy.

„Warszawska młodzież 4 osoby w tym jedna dziewczyna ( podobno ze stolicy to dobrze wychowana ) - opuszcza apartament ... po 6 dniach pobytu !!!
 wybita szyba ... zalane 2 kanapy i łóżko .... zatkany zlew .... nawet pasta do zębów na ścianach .... masa petów w okół budynku - pomimo zakazu palenia smród po papierosach i innych używkach ..... szok .... Dwie dziury w podłodze w panelach .... zalane panele pod łóżkiem ( aż dźwiglo podłogę ) i oblane 2 ściany - do malowania ....” (pisownia oryginalna) — wylicza pan Gerard i patrząc na fotografie można w 100 procentach zrozumieć jego rozgoryczenie.

Koszty i nauczka?

Okazuje się, że niektóre sprzęty w mieszkaniu wymagają natychmiastowej wymiany, a więc właściciel musi się liczyć z kosztami. Jak zapewnia jednak, nie upubliczni danych ani wizerunków swoich niewychowanych klientów:

„Piszą do mnie ludzie, żebym otagował te osoby i powiadomił szkołę. Myślę, że samo to, że żyją teraz w strachu przed tym, że mogę upublicznić ich dane jest dla nich wystarczającą karą - żal tylko rodziców - nieświadomych jak wychowali swoje pociechy. Pozostaje mieć nadzieję, że zdając sobie już teraz sprawę z siły przekazu medialnego następnym razem nie doprowadzą nikomu do takiego stanu wynajmowanego obiektu - Oni jak i inni” — czytamy w poście.

RadioZET.pl/Gazeta.pl/MP

Bielizna sportowa damska - zasady dobrych zakupów