Zamknij

Tajemnicze zaginięcia w pobliżu Wisły. Trwają poszukiwania 2 osób [FOTO]

Redakcja
07.06.2018 17:20
Kraków
fot. Google Maps

Policja w Krakowie poszukuje dwóch osób. Ryszard Niemiec i Anna Galos zaginęli w pobliżu koryta Wisły. W czwartek śledczy przeczesali rzekę między mostami Powstańców Śląskich oraz Kotlarskiego. Nikogo nie odnaleziono. 

Chcesz śledzić takie informacje? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Jak podaje Małopolska Policja, Ryszard Niemiec ostatni raz widziany był 6 czerwca br. około godziny 12.00, kiedy wyszedł z miejsca zamieszkania. Do chwili obecnej 45-latek nie powrócił do domu oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Mężczyzna ma 45 lat, liczy 175 cm wzrostu, waży 85 kg, ma średnią budowę ciała, krągłą twarz i jasne oczy. Jest niemal łysy (łysina tonsurowa). 

Ryszard Niemiec i Anna Galos poszukiwani 

W tajemniczych okolicznościach zaginęła również Anna Galos. Kobieta 4 czerwca br. około godziny 14:00 wyszła z miejsca zamieszkania w miejscowości Czernichów. Ostatni raz widziana była około godziny 17:20, gdy wsiadała do autobusu linii 229 (kursującego na trasie Kamień- Kraków Salwator).

Według najnowszych informacji policji, Anna Galos wysiadła około godziny 18:00 na przystanku końcowym Kraków Salwator ul. Księcia Józefa/Królowej Jadwigi, po czym pieszo udała się w kierunku Mostu Zwierzynieckiego. Do chwili obecnej kobieta nie powróciła do domu oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Zobacz także

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionych proszone są o kontakt z Małopolską Policją pod numerami telefonów: 12 61-52-916, 12 61-52-236 lub 997.

RadioZET.pl/DG