Zamknij

Zwłoki 79-latka w pensjonacie. Mógł umrzeć przez...lek na potencję

23.07.2019 11:44
Leki
fot. Shutterstock

Ciało 79-letniego mężczyzny znaleziono w apartamencie jednego z małopolskich pensjonatów. Według wstępnych ustaleń wczasowicz zmarł na atak serca, ale do jego śmierci mógł przyczynić się stosowany przez niego farmaceutyk na potencję. 

Jak donosi „Gazeta Krakowska”, ciało odnaleziono w poniedziałkowy poranek w jednym z pensjonatów w Niedzicy (woj. małopolskie). Mężczyzna leżał w łazience jednego z apartamentów. Błyskawicznie wezwano służby ratunkowe, ale pomimo przeprowadzenia akcji reanimacyjnej nie udało się go uratować. Przyczyną jego śmierci był najprawdopodobniej atak serca. 

Zobacz także

– Potwierdzam, że doszło do śmierci osoby w wieku około 80 lat [...] Co było przyczyną śmierci, ustali sekcja zwłok. Nic nie wskazuje jednak na to, by życia pozbawiła mężczyznę jakaś osoba trzecia – powiedziała w rozmowie z „GK” Dorota Garbacz, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu. 

Chcesz otrzymywać więcej takich informacji? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku

Według ustaleń gazety 79-latek często wspomagał się lekiem na potencję, który mógł doprowadzić do ataku serca. Mężczyzna spędzał tam urlop z młodszą od siebie partnerką. Świadkowie twierdzą, że byli w sobie szaleńczo zakochani.

Masz problemy z erekcją? Idź jak najszybciej do lekarza. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ na: zdrowie.radiozet.pl!

RadioZET.pl/Gazeta Krakowska