Zamknij

Zwłoki mężczyzny znalezione w lesie. Wcześniej poszedł tam na grzyby

20.09.2020 15:55
Zwłoki w lesie
fot. Damian Klamka/East News

Zwłoki mężczyzny znaleziono w lesie w Bukowcu (woj. małopolskie). Przyczyny oraz okoliczności jego śmierci będą teraz wyjaśniane, wiadomo jedynie, że zmarły wybrał się wcześniej do lasu na poszukiwanie grzybów. 

O sprawie pisze lokalny portal sadeczanin.info. Zwłoki mężczyzny odkryto w piątek w lesie w Bukowcu (gm. Korzenna, woj. małopolskie). Niewiele wiadomo jednak o szczegółach tej tragedii - punktem zaczepienia w tej historii pozostaje fakt, iż denat wybrał się wcześniej na poszukiwanie grzybów.

Zobacz także

- Widziałam, jak około godziny 16.30 jechała przez Bukowiec policja i pogotowie ratunkowe. Po około dwóch godzinach jechał także karawan. Już wtedy wiedzieliśmy, że wydarzyło się coś strasznego. Podobno w pobliżu składnicy znaleziono ciało grzybiarza - powiedziała w rozmowie z sadeczanin.info mieszkanka Bukowca.

Chcesz otrzymywać więcej takich informacji? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku

- Nieznajomy mężczyzna przyszedł do jednego z domów znajdujących się w pobliżu lasu w Bukowcu i poprosił mieszkańców o telefon, bo chciał wezwać pogotowie ratunkowe. Nie wiem czy to on potrzebował pomocy czy ktoś inny - dodała z kolei inna rozmówczyni serwisu. 

Zobacz także

Przyczyny oraz dokładne okoliczności zdarzenia będą teraz wyjaśniane przez śledczych. Na ten moment nieznane są nawet wiek oraz tożsamość mężczyzny

RadioZET.pl.sadeczanin.info