Zakrwawione zwłoki na środku ulicy. Znalazł je pracownik pizzerii

20.05.2019 19:25
Policja
fot. Shutterstock

Zakrwawione ciało 40-letniego mężczyzny znaleziono na środku ulicy jednej z małopolskich miejscowości. Ofiara miała rany kłute. Policja na razie ustala przyczyny oraz dokładne okoliczności tego zdarzenia. 

O sprawie informuje "Gazeta Krakowska". Do zdarzenia doszło w niedzielny wieczór, gdy na jednej z ulic Dąbrowy Tarnowskiej (woj. małopolskie) znaleziono zakrwawione zwłoki mężczyzny. Ciało znalazł pracownik pizzerii, który po godz. 22 kończył zmianę i wychodził z pracy. Zauważył leżącego mężczyzny, który miał na ciele plamy krwi oraz dwie rany kłute, m.in. przy tętnicy szyjnej (co mogło doprowadzić do szybkiego wykrwawienia się).

Zobacz także

Na miejsce szybko przybyła policja oraz prokurator. Z ustaleń śledczych wynika, że zmarły to 40-letni mieszkaniec miejscowości, zamieszkały w pobliskim bloku, znany i lubiany przez sąsiadów. Jak podaje "GK", przed śmiercią zarejestrowały go kamery miejskiego monitoringu. 

Chcesz otrzymywać więcej takich informacji? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku

- Szedł główną ulicą przez Rynek i około godziny 21.40 skręcił w ul. Zaręby, którą jednak nie obejmuje już zasięg kamer - przekazał w rozmowie z gazetą Witold Swadźba z Prokuratury Rejonowej w Dąbrowie Tarnowskiej, która prowadzi śledztwo w tej sprawie. 

RadioZET.pl/Gazeta Krakowska