Słuchaj
Michał Korościel, Damian Michałowski
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Kamil Nosel, Marcin Łukasik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Z obwarzankami sprzedawał narkotyki. 32-latek w rękach policji

07.12.2018 13:58

Zarzuty posiadania oraz rozprowadzania środków odurzających usłyszał 32-letni mieszkaniec powiatu wielickiego (woj. małopolskie). Mężczyzna przy okazji handlu obwarzankami rozprowadzał narkotyki.

Małopolskie. W Niepołomicach z obwarzankami sprzedawał narkotyki. 32-latek w rękach policji fot. Perkele/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0, Tunatura/Shutterstock (ilustracyjne)

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku 

Jak podała małopolska policja, 32-latek handlował w Niepołomicach obwarzankami. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że oprócz precli w swojej ofercie miał także marihuanę i amfetaminę. Wtajemniczonym, na umówiony znak, sprzedawał działki narkotyków.

Mężczyzna był obserwowany przez wielickich policjantów kryminalnych. Podczas obserwacji zebrali dowody na to, że 32-latek sprzedaje narkotyki.

Funkcjonariusze zatrzymali go podczas sprzedaży narkotyków 3 grudnia, ujawniając przy nim środki odurzające. W wynajmowanym przez 32-latka mieszkaniu w trakcie jego przeszukania policjanci także znaleźli przygotowane do sprzedaży porcje narkotyków.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania oraz rozprowadzania środków odurzających.

RadioZET.pl/Policja/PTD

Oceń