Zamknij

Zaginęła 17-letnia Ula. Nigdy nie uciekała z domu

Magdalena Kulej
01.04.2019 23:45
Zaginęła 17-letnia Ula. Nigdy nie uciekała z domu
fot. Facebook

Policja poszukuje 17-letniej Uli Czajki z Ochotnicy Górnej w Małopolsce. Dziewczyna była widziana przez rodzinę po raz ostatni w piątek, gdy wychodziła do szkoły w Łącku.

Ula dotarła na zajęcia. Z relacji jej koleżanek wynika, że po lekcjach wsiadła do samochodu dwóch znajomych i pojechała z nimi. To wtedy rodzina straciła z nią kontakt. Choć jej bliscy na to liczyli, w poniedziałek Ula nie pojawiła się w szkole.

Brat zaginionej opublikował w sieci zdjęcie siostry i prosi internautów o pomoc w poszukiwaniach.

Gdy wychodziła z domu, była ubrana w zimową, zieloną kurtkę z widocznym białym futerkiem na kapturze, czarne jeansy, białe buty i zielony plecak typu worek z napisem Nike. Ula ma kolorowe włosy, jest wysoka i szczupła. Ma wyciętą brew.

opisuje Tomek, brat zaginionej

- Ula nigdy nie znikała z domu. Wcześniej, ile razy gdzieś wychodziła, czy to do koleżanki, czy gdzieś indziej, to zawsze dzwoniła do mnie, albo do siostry, że jest tu i tu. Mówiła o której wróci. Nigdy nie zdarzyło się, by uciekała z domu - mówi w rozmowie z portalem gazetakrakowska.pl Jadwiga, mama zaginionej nastolatki.

Rodzina Uli udostępniła numer telefonu i prosi o kontakt wszystkie osoby, które mogą wiedzieć, gdzie jest dziewczyna. Poszukiwania prowadzi policja w Krościenku (tel. 18 262 30 07). Kontaktować można się też z najbliższą jednostką (tel.112).

RadioZET.pl/gazetakrakowska.pl/Policja