Zamknij

Marcin Borkowski miał wypadek. "Stan jest ciężki, przed nim kilka operacji"

14.10.2021 16:44
Marcin Borkowski miał wypadek
fot. Instagram: Borkos ratownik

Marcin "Borkoś" Borkowski miał wypadek i jest w ciężkim stanie. Informację potwierdzono na oficjalnym profilu "Borkosia" na Instagramie. "Na tę chwilę stan Marcina jest określany jako ciężki, ale stabilny i jest utrzymywany w śpiączce farmakologicznej" - napisano.

Marcin "Borkoś" Borkowski miał wypadek. Informację potwierdzono na profilu ratownika na Instagramie. "Potwierdzamy doniesienia o tym, że Borkoś w dniu wczorajszym (red. 13.10.2021r.) uczestniczył w wypadku drogowym. Na tę chwilę stan Marcina jest określany jako ciężki, ale stabilny i jest utrzymywany w śpiączce farmakologicznej" - napisano.

"Przed nim jeszcze kilka operacji, za które trzymamy kciuki, w przyszłości niezbędna będzie rehabilitacja" - czytamy. Autorzy wpisu przekazali, że istnieje możliwość finansowego wsparcia Marcina Borkowskiego za pośrednictwem serwisu Patronite. "Również gorąco apelujemy o oddawanie krwi ze wskazaniem: Marcin Borkowski, Wojskowy Instytut Medyczny, Odział Intensywnej Opieki Medycznej" - dodano.

Marcin Borkowski miał wypadek. "Borkoś" walczy o życie

Do wypadku doszło w środę 13 października około godziny 17:00 w Warszawie. Jak przekazała sierżant sztabowa Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji, w wypadku na ulicy Radzymińskiej uczestniczył skuter Piaggio i samochód marki opel. Kierowca z opla był trzeźwy, a kierowca skutera zabrany został przez zespół medyczny do szpitala.

Borkowski jest ratownikiem medycznym, jako wolontariusz pomaga potrzebującym, a skuter był jego mobilnym ambulansem.

"Prawdopodobnie stan @Marcin59198030 (Borkoś) jest bardzo ciężki. Jest w śpiączce. Marcin, jesteśmy z Tobą, także w modlitwie. Wracaj do zdrowia, Warszawa Cię potrzebuje!" - napisał wczoraj portal remiza.pl na Twitterze.

RadioZET.pl

C