Zamknij

Marcin Borkowski "Borkoś" miał wypadek. Znany ratownik medyczny walczy o życie

13.10.2021 22:21
Marcin "Borkoś" Borkowski
fot. Piotr Molecki/East News

Marcin "Borkoś" Borkowski miał wypadek i w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala. Skuter znanego ratownika medycznego zderzył się z samochodem osobowym w Warszawie. 

Marcin "Borkoś" Borkowski - według nieoficjalnych informacji - jest w śpiączce farmakologicznej i czeka go operacja. Borkowski jest ratownikiem medycznym, jako wolontariusz pomaga potrzebującym, a skuter był jego mobilnym ambulansem.

Marcin Borkowski miał wypadek. "Borkoś" walczy o życie

Do wypadku doszło w środę około godziny 17 w Warszawie. Jak przekazała sierżant sztabowa Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji, w wypadku na ulicy Radzymińskiej uczestniczył skuter Piaggio i samochód marki opel. Kierowca z opla był trzeźwy, a kierowca skutera zabrany został przez zespół medyczny do szpitala.

"Prawdopodobnie stan @Marcin59198030 (Borkoś) jest bardzo ciężki. Jest w śpiączce. Marcin, jesteśmy z Tobą, także w modlitwie. Wracaj do zdrowia, Warszawa Cię potrzebuje!" - napisał wieczorem portal remiza.pl na Twitterze.

Na miejscu pracuje policja, która zabezpiecza ślady i wyjaśnia okoliczności wypadku. O zdarzeniu poinformował również stołeczny radny z Grochowa Marek Borkowski i portal RDC.

RadioZET.pl/PAP

C