Zamknij

Tragiczny finał wieczoru kawalerskiego. Nie żyje muzyk disco-polo

16.08.2020 21:15
Marcin Felek
fot. Marcin Felek/Facebook screen

Dramat w Kraśniku (województwo lubelskie) miał miejsce w sobotę przed północą,  nad jednym ze stawów. W pobliżu odbywał się wieczór kawalerski. Jeden z jego uczestników rzucił się na pomoc kolegom, którzy wpadli do wody. Niestety, poniósł śmierć na miejscu. Jak poinformował zespół disco-polo "No Lime", ofiarą tragedii był wokalista tej grupy, Marcin Felek.

Marcin Felek, wokalista zespołu "No Lime" nie żyje. O tragicznym utonięciu w gminie Kraśnik (województwo lubelskie) , do którego doszło w sobotę przed północą w jednym ze stawów, pisaliśmy w niedzielę.

W pobliżu akwenu odbywał się wieczór kawalerski, którego dwaj uczestnicy w pewnym momencie postanowili oddalić się z imprezy i popływać łodzią po akwenie. Łódka przewróciła się. Wtedy ruszył im z pomocą kolega, który również bawił się na wieczorze kawalerskim. Niestety, poniósł śmierć na miejscu. Jak później poinformował serwis disco-polo.info oraz zespół disco-polo "No Lime", ofiarą tej tragedii był wokalista grupy.

Zobacz także

Marcin Felek nie żyje. Wokalista disco-polo zginął próbując ratować kolegów

35-latek utonął. Jego ciało zostało wyłowione ze stawu przez strażaków.

Zobacz także

Byłeś dla nas jak Brat, miły, uśmiechnięty, zaradny, zawsze można było na Ciebie liczyć, niestety to co się wydarzyło, wcale nie powinno mieć miejsca, jest to dla nas jak i całej rodziny ogromna tragedia. Zapamiętamy Cię takim jakim byłeś. Żegnaj Przyjacielu

- napisali muzycy we wzruszającym oświadczeniu, opublikowanym w mediach społecznościowych.

Zobacz także

Jak czytamy na portalu wprost.pl, 35-latek pozostawił żonę i dwójkę dzieci.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

 

RadioZET.pl/disco-polo.info/wprost.p/Facebook