Zamknij

Marek Niedźwiecki powrócił do radia. W nowej stacji poprowadził Listę Przebojów

08.09.2020 21:37
Marek Niedźwiecki
fot. East News/PIOTR KAMIONKA

Marek Niedźwiecki wrócił do pracy w radiu. Nie jest to Trójka. Dziennikarz Listę Przebojów poprowadził w innej stacji. Internauci nie kryli zadowolenia.

Marek Niedźwiecki po majowej aferze w Trójce zrezygnował z pracy. Popularny dziennikarz pozwał Polskie Radio oraz TVP. W poniedziałek media obiegła zaskakująca informacja. Wynika z niej, że Marek Niedźwiecki znów będzie pracował w radiu.

Marek Niedźwiecki wraca do pracy w radiu

Marek Niedźwiecki kilka dni temu był gościem programu "Dzień dobry TVN". Opowiedział w nim, jak żyje po odejściu z Trójki. Dodał jednak, że wróci zapewne na antenę, gdyż lubi tę pracę.

Zobacz także

Jak się okazało, Marek Niedźwiecki dotrzymał słowa. Popularny dziennikarz poprowadził Listę Przebojów w Radiospacji, która to ogłosiła za pomocą mediów społecznościowych.

A w poniedziałek o szóstej po południu przed mikrofonem Listy Przebojów zasiądzie Marek Niedźwiecki! Pogadamy! Pogramy! Poodliczamy!

- czytamy w poście facebookowym Radiospacji.

Zobacz także

Ta informacja pozytywnie zaskoczyła internautów. Dali o tym znać w licznych komentarzach: "Wow. Super", "Cudowna wiadomość", "I to jest wiadomość".

RadioZET.pl