Zamknij

Zwłoki 20-latka z raną kłutą. Doszło do zabójstwa?

07.01.2021 09:06
Zdjęcie ilustracyjne
fot. Damian Klamka/East News

Zwłoki 20-letniego mężczyzny zostały znalezione w środę późnym wieczorem na terenie jednego z kompleksów leśnych w województwie kujawsko-pomorskim. Służby biorą pod uwagę zabójstwo - informują lokalne media.

Zwłoki około 20-letniego mężczyzny zostały znalezione w środę w miejscowości Marianki (woj. kujawsko - pomorskie). Jak dowiedziała się m.in. Polska Agencja Prasowa decyzją prokuratora czynności w tej sprawie prowadzone są pod kątem zabójstwa. 

Zobacz także

Zwłoki ujawniono w terenie leśnym w okolicach Marianek w powiecie rypińskim. Jak dowiedziała się PAP, w kujawsko-pomorskiej policji w trakcie oględzin ujawniono ranę kłutą podudzia. Śledczy wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny.

Marianki. Zwłoki 20-latka z raną kłutą. Doszło do zabójstwa?

Z policją w tej sprawie rozmawiał również portal metropoliabydgoska.pl. Jak mówił dziennikarzom st. sierż. Tomasz Tomaszewski z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji we Włocławku, "po godzinie dziesiątej zostaliśmy powiadomieni o zwłokach mężczyzny w kompleksie leśnym". Na miejscu przez kilka godzin przeprowadzane były czynności funkcjonariuszy pod nadzorem prokuratora. Prokuratura zadecydowała też o przekazaniu ciała zmarłego do sekcji.

Zobacz także

Nie wykluczamy, że do śmierci mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie, stąd wstępna kwalifikacja, aby sprawa była prowadzona w kierunku zabójstwa- powiedzieli portalowi śledczy. Według informacji metropolii Bydgoskiej zmarły mógł być w wieku 20-30 lat.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/PAP/metropoliabydgoska.pl