Zamknij

Marianowo. Zabójstwo 22-latka nad jeziorem. "Pokłócili się o dziewczynę"

26.06.2022 16:24
Policja
fot. MICHAL SWIDERSKI/REPORTER

Nad jeziorem w Marianowie doszło do zabójstwa mężczyzny. Od niedzielnego poranka na miejscu trwają prokuratorskie czynności. Sprawca został zatrzymany – przekazała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Szczecinie Alicja Macugowska-Kyszka.

Do zabójstwa mężczyzny na plaży nad jeziorem w Marianowie (woj. zachodniopomorskie) doszło w niedzielę rano. – Na miejscu trwają czynności z udziałem prokuratora. Sprawca został zatrzymany – powiedziała prok. Macugowska-Kyszka. Zaznaczyła, że szerszych informacji w tej sprawie prokuratura będzie udzielać w poniedziałek.

Marianowo. Zabójstwo mężczyzny nad jeziorem

Lokalne media, powołując się na nieoficjalne źródła, podają, że 22-letni mężczyzna zmarł w wyniku odniesionych ran kłutych. "Głos Szczeciński" poinformował, że nieco ponad dwudziestoletni mężczyźni mieli się pokłócić o dziewczynę. Jeden miał wyciągnąć nóż, zadać nim ciosy drugiemu i uciec z miejsca przestępstwa.

– Mamy zdarzenie o charakterze kryminalnym – przekazała mł. asp. Justyna Siwarska z Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie. Według nieoficjalnych informacji sprawca morderstwa był pod wpływem alkoholu.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP

C