Zamknij

List gończy za pedofilem ze Śląska. Poznajesz? [FOTO]

Redakcja
10.04.2018 22:12
Policja
fot. policja.pl

Komenda Miejska Policji w Chorzowie poszukuje Mariusza Dąbrowskiego. Mężczyzna ma 50 lat i mieszkał w Tychach w województwie śląskim. Dąbrowski jest podejrzany o molestowanie 12-letniej mieszkanki Chorzowa.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Jak podaje „Dziennik Zachodni”, biuro detektywistyczne wyznaczyło nagrodę w wysokości 10 tysięcy złotych za przekazanie informacji na temat mężczyzny podejrzewanego o molestowanie nieletniej mieszkanki Chorzowa. Mężczyzna dwukrotnie zapraszał 12-latkę do swojego samochodu, gdzie onanizował się przed dziewczynką. 

Mariusz Dąbrowski poszukiwany przez policję 

Sprawę molestowania córki zgłosiła na policję jej matka. Mundurowi przygotowali zasadzkę na pedofila, lecz w miejscu akcji pojawił się oznakowany radiowóz drogówki, który spłoszył mężczyznę. 6 kwietnia Prokuratura Rejonowa w Chorzowie wydała list gończy za Mariuszem Dąbrowskim — podaje „Dziennik Zachodni”. 

Poszukiwany

Osoby, które znają miejsce pobytu poszukiwanego, proszone są o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Chorzowie pod numerami telefonów: 32 771 52 55, 32 771 52 66 lub 112.

RadioZET.pl/Dziennik Zachodni/DG