Zamknij

Mariusz Gierszewski i Michał Figurski nominowani do nagród MediaTory

24.10.2019 11:24
MediaTory
fot. Facebook/MediaTory

Reporter Radia ZET Mariusz Gierszewski został nominowany do nagród MediaTory za serię materiałów o lotach byłego już marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego. Swoją nominację do nagrody otrzymał też inny dziennikarz naszej stacji Michał Figurski. MediaTory to plebiscyt, w którym studenci dziennikarstwa doceniają swoje autorytety.

Mariusz Gierszewski nominowany jest w kategorii ReformaTOR za udowodnienie, że Marek Kuchciński wykorzystywał służbowe samoloty do prywatnych celów, co doprowadziło do powstania projektu ustawy regulującej kwestie służbowych lotów polityków.

Zobacz także

W kategorii InicjaTOR nominowany jest też inny dziennikarz Radia ZET Michał Figurski. Za nowatorskie podejście do edukacji zdrowotnej w programie „NieZły Pacjent na antenie Radia ZET”. Programu Michała można słuchać w każdy wtorek po godzinie 21. Archiwalne audycje z podcastami znajdują się tutaj.

Pełną listę nominowanych znajdziemy na stronie internetowej www.mediatory.pl. Dziennikarzom Radia ZET gratulujemy i życzymy powodzenia w rozstrzygnięciu konkursu!

RadioZET.pl/MaOS