Zamknij

Matka i córka poszukiwane przez policję. Nie kontaktowały się z bliskimi ponad dwa tygodnie

30.04.2022 15:46
Julia i Marta Dudrak
fot. Małopolska Policja/Julia i Marta Dudrak

42-letnia Marta Dudrak jest poszukiwana wraz z 8-letnią córką Julią. Krakowska policja opublikowała zdjęcia oraz rysopisy zaginionych i prosi o pomoc. 

Marta Dudrak zaginęła wraz z córką Julią w Krakowie 14 kwietnia. W tym dniu wyszły z domu i do tej pory nie kontaktowały się z bliskimi.

Matka z córką ostatni raz widziane były przy ul. Kurczaba w Krakowie - podała Małopolska Policja. Policja opublikowała zdjęcia zaginionych oraz podała ich rysopis.

Marta Dudrak i jej 8-letnia córka Julia poszukiwane przez policję

42-letnia Marta Dudrak mierzy około 171-175 cm wzrostu. Kobieta ma szczupłą sylwetkę, ciemne blond włosy i jasne oczy. Córka kobiety, Julia, ma około 150 cm wzrostu. Jest szczupła i ma długie blond włosy oraz znamię w miejscu zgięcia prawego stawu łokciowego.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o zaginionych proszone są o kontakt z Komisariatem Policji VI w Krakowie pod numerem telefonu 47-83-52-917 lub 47-83-52-040 albo pod numer alarmowy 112.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl

C