Zamknij

Fakt: Marta Kaczyńska odwiedziła prezesa PiS. Otrzymał podarunek

Redakcja
07.05.2018 08:18
Marta Kaczyńska
fot. Agencja SE/East News

Jarosław Kaczyński od dawna zmaga się z bólem kolana. Dolegliwość stała się na tyle dokuczliwa, że prezes PiS trafił na badania do warszawskiego szpitala wojskowego na Szaserów. Gdy powrócił do domu, odwiedziła go Marta Kaczyńska. Bratanica prezesa PiS przyniosła drobny upominek — pisze „Fakt”. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

„Fakt” donosi, że Jarosław Kaczyński trafił w niedzielę wieczorem ponownie do szpitala po tym, jak wyszedł z niego w sobotę. Gazeta spekuluje, że lider PiS mógł chcieć spędzić trochę czasu w domu rodzinnym. 

Moment ten wykorzystała Marta Kaczyńska, która pojawiła się w willi prezesa PiS na warszawskim Żoliborzu. Córka śp. Marii i Lecha Kaczyńskich przyniosła wujowi pomarańczę. 

Jarosław Kaczyński ma problem z kolanem 

Ostatnio fotoreporterzy uwiecznili moment, jak Kaczyński o kulach wchodzi do samochodu. W poniedziałek do jego domu czerwone kule osobiście dostarczył dyrektor Wojskowego Instytutu Medycznego, gen. Grzegorz Gielerak. 

W wojskowym szpitalu przy ul. Szaserów w Warszawie Kaczyński pojawił się w majówkę i przeszedł stosowne badania. 

W sobotę Jarosław Kaczyński miał spotkać się z mieszkańcami Garwolina. W jego imieniu na spotkaniu pojawił się premier Mateusz Morawiecki.

RadioZET.pl/DG,KM