Zamknij

Poszukiwania 24-letniej Marty. Znaleziono psa, z którym wyszła na spacer

31.12.2020 13:45

W Gdańsku trwają poszukiwania Marty Karabeli. 24-latka wyszła na spacer z psem w nocy z poniedziałku na wtorek. Od tamtej pory jej nie widziano. Pies się znalazł, Marta w czwartek wciąż jest poszukiwana. Trójmiejska policja prosi o pomoc.

Marta Karabela zaginiona
fot. Policja

Marta Karabela zaginęła w nocy z 28 na 29 grudnia między godz. 1 a 6 w Gdańsku. To wtedy kamery monitoringu po raz ostatni zarejestrowały ją na końcu plaży w Brzeźnie.

Odnalazł się buldog francuski - pies 24-latki, z którym wyszła na spacer. W okolicach latarni w Brzeźnie znalazł go przypadkowy przechodzień.

Prowadzone są intensywne czynności poszukiwacze, w które zaangażowano funkcjonariuszy Komisariatu Wodnego Policji i funkcjonariuszy Straży Pożarnej. Rodzina młodej kobiety i służby apelują o pomoc. 

Zaginiona Marta Karabela

Zaginiona Marta Karabela ma 160 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, piwne oczy i blond włosy. W chwili zaginięcia miała na sobie granatową kurtkę z kapturem obszytym szarym futerkiem i czarne buty. Nie miała czapki. W domu zostawiła komórkę i dokumenty. Przy sobie miała tylko klucze.

Zaginiona 24-letnia Marta Karabela z Gdańska

Zaginiona 24-letnia Marta Karabela z Gdańska

‧ fot. Policja

Wszystkie osoby, które rozpoznają 24-latkę lub mają jakiekolwiek informacje na jej temat, proszone są o pilny kontakt z policjantami z Komisariatu III Policji w Gdańsku przy ul. Białej 1 a. Tel: 47 741-15-22.

RadioZET.pl/Policja