Zamknij

16-letnia Marta zaginęła, mogła uciec z domu. Policja prosi o pomoc

22.01.2022 14:18
Marta Księżycka
fot. KMP w Poznaniu

16-latka wyszła w grudniu z mieszkania w Poznaniu i do dziś nie nawiązała kontaktu z rodziną. Dziewczynka prawdopodobnie uciekła z domu. Policja apeluje o pomoc. 

Marta Księżycka opuściła mieszkanie przy ul. Sandomierskiej w Poznaniu 19 grudnia 2021 r. Od tamtej pory nie kontaktowała się z rodziną. Poszukiwania nie przyniosły rezultatu, dlatego policja zdecydowała o upublicznieniu wizerunku 16-latki.

Marta Księżycka zaginęła. Policja publikuje zdjęcie

Jak informuje Komenda Miejska Policji w Poznaniu, istnieje duże prawdopodobieństwo, że 16-latka uciekła z domu. Funkcjonariusze opublikowali zdjęcie zaginionej. Marta Księżycka ma 155 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, blond włosy i kolczyk w nosie.

"Wszystkich, którzy wiedzą, gdzie może przebywać zaginiona, prosimy o kontakt z policjantami pod całodobowymi numerami telefonu 47 77 123-11 lub 47 77 123-12" - apeluje KMP w Poznaniu.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/KMP w Poznaniu

C